Praat mee over de toekomst van Steenwijkerland!
In een Omgevingsvisie bepalen we samen de toekomst van onze steden, dorpen, kernen en wijken. Dit is belangrijk voor ons allemaal, omdat het gaat over de keuzes die de komende jaren invloed hebben op onze leefomgeving. De gemeente Steenwijkerland is bezig met het opstellen van een Omgevingsvisie. We hebben hierbij uw mening nodig. Want zo bouwen we samen aan onze toekomst.
Waar bouwen we nieuwe woningen? En waar is ruimte voor bedrijven? Hoe kijken we naar ons agrarisch gebied? En waar brengen we onze vrije tijd door? We wonen in een prachtige gemeente en dat willen we zo houden. En tegelijkertijd willen we ruimte geven aan nieuwe ontwikkelingen. Dat vraagt om belangrijke keuzes. Welke kant willen we op? Het antwoord daarop staat straks in onze Omgevingsvisie.
We gaan een visie maken die past bij de unieke kenmerken van onze kernen en ons landelijk gebied. Dat kan alleen als zoveel mogelijk mensen meedenken. Doet u ook mee?
Pop-up: we komen naar u toe!
De komende periode kunt u op veel manieren meepraten over wat u belangrijk vindt voor het Steenwijkerland van morgen. Bijvoorbeeld bij onze pop-ups waarmee we in diverse kernen graag persoonlijk met u in gesprek gaan.
Sint Jansklooster
Woensdag 26 februari: 13.00 – 15.00 uur
Bij de Coop aan de Molenstraat
Steenwijk
Woensdag 26 februari: 15.30 – 18.30 uur
Bij het station
Steenwijk
Donderdag 27 februari: 08.00 – 11.00 uur
Bij de supermarkten aan het Steenwijkerdiep
Kuinre
Donderdag 27 februari: 14.00 – 16.00 uur
Bij de Burgemeester de Ruiterschool aan het Vijverpark
Oldemarkt
Donderdag 27 februari: 16.30 – 18.30 uur
Bij de Plus Supermarkt aan de Hoofdstraat
Scheerwolde
Vrijdag 28 februari: 08.00 – 10.00 uur
Bij basisschool De Lepelaar aan de Koningin Julianaweg
Wanneperveen
Vrijdag 28 februari: 11.00 – 13.00 uur
Bij kindcentrum De Lisdodde aan de Siebenweg
Volg ons