Advies en contact

Wilt u een bedrijf starten? Heeft u vragen over groeimogelijkheden van uw bedrijf en innovatieve ontwikkelingen? We denken graag met u mee.

 

Jeannette Los

Jeannette LosAccountmanager bedrijven

  • Bedrijventerreinen Blokzijl, Groot Verlaat Steenwijk en Oldemarkt
  • Regionale en lokale samenwerkingen
  • Horeca

E-mail: jeannette.los@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 32 45 39 32

 

Sietske van der Tuin

Sietske van der TuinAccountmanager bedrijven

  • Bedrijventerreinen Dolderkanaal, Eeserwold en Vollenhove
  • Kavelverkoop bedrijven
  • Centrumgebied Steenwijk

E-mail: sietske.van.der.tuin@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 58 08 10 63

 

Sale Wiersma

Sale WiersmaAccountmanager bedrijven 

  • Bedrijventerreinen Blokzijl, Groot Verlaat en Oldemarkt
  • Bedrijventerreinen Dolderkanaal, Eeserwold en Vollenhove

E-mail: sale.wiersma@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 23 34 45 11
 

 

Erik van der Kamp

Erik van der KampInkoop- en aanbestedingsadviseur

E-mail: erik.van.der.kamp@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 31 77 59 27
 

 

Paul van den Berg

Paul van den BergSenior beleidsmedewerker toerisme

  • Vragen over toerisme en recreatie
  • Initiatieven in de branche toerisme en recreatie

E-mail: paul.van.den.berg@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 31 77 58 63

 


Petra Wagenaar

Petra WagenaarSenior beleidsmedewerker ruimtelijke ontwikkeling

  • Vragen over agrarisch beleid
  • De erfcoach denkt met agrariërs en andere erfeigenaren in het buitengebied mee over de toekomst. Lees meer hierover

E-mail: petra.wagenaar@steenwijkerland.nl

Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 31 77 59 24

 

Theo Bouius

Theo BouiusProjectleider duurzaamheid

  • Duurzame bedrijvigheid
  • Circulaire economie

Email: theo.bouius@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 27 02 87 86
 

 

Nickie de Vries

Nickie de VriesBeleidsmedewerker economie

E-mail: nickie.de.vries@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 11 22 52 59


 

John Moes

John MoesAccountmanager Werkgeversservicepunt (WSP)

  • Werving en selectie van personeel
  • Personeelsadvies
  • Hulp bij aanvragen van subsidies

E-mail: john.moes@steenwijkerland.nl
Telefoonnummer: 14 0521
Mobiel: 06 - 10 54 36 46