Gewijzigde openingstijd
Het gemeentehuis is op maandag 15 december tot 16.00 uur geopend.
Gewijzigde openingstijd
Het gemeentehuis is op maandag 15 december tot 16.00 uur geopend.
U wilt graag iets veranderen aan uw woning of bedrijfspand. Dan hebt u vaak een omgevingsvergunning nodig. Er zijn verschillende varianten.
Wilt u iets veranderen aan uw huis, tuin of bedrijf, dan heeft u mogelijk een vergunning nodig. Bijvoorbeeld als u een aanbouw, dakkapel of kozijn wilt plaatsen. Als u een schuur wilt slopen. Of als u een boom wilt kappen. Zo’n vergunning noemen we een omgevingsvergunning.
De Wet kwaliteitsborging voor het bouwen (Wkb) is een nieuwe wet over het verbeteren van de bouwkwaliteit. Door deze wet moet u een onafhankelijke kwaliteitsborger inschakelen. Deze kwaliteitsborger toetst of het bouwwerk voldoet aan de technische bouwregels.
Overzicht van alle vergunningen die te maken hebben met het bouwen of verbouwen van een huis.
Informatie over alle activiteiten waarvoor eventueel ook een vergunning nodig is en hoe u deze kunt aanvragen.
Volg ons